Katalóg produktov
Your Cart

Nákrčník H.A.D. Next Level Reversible Neckwarmer
Apollon Pink

Apollon Pink
-30 %
Nákrčník H.A.D. Next Level Reversible Neckwarmer
Apollon Pink
Zimná šatka H.A.D ® Next Level Reversible s unikátnou THERMOLITE® FAR Infrared technológiou je o poznanie teplejšia a ľahšia. Šatka má sendvičovú konštrukciu a je zložená z dvoch vrstiev, vonkajšiu vrstvu tvorí model Next Level Warm..
19,57 €
27,95 €
Bez DPH: 16,30 €
 • Dostupnosť: skladom
 • Značka: H.A.D.
 • MATCH kód: HA717-1031
Väčšinu objednávok expedujeme do 24 hodín
Viac ako 20.000 položiek skladom

Zimná šatka H.A.D ® Next Level Reversible s unikátnou THERMOLITE® FAR Infrared technológiou je o poznanie teplejšia a ľahšia.

Šatka má sendvičovú konštrukciu a je zložená z dvoch vrstiev, vonkajšiu vrstvu tvorí model Next Level Warm a vnútornú vrstvu jemný flís s gramážou 300g/m2. Reversible v názve znamená, že sa dá prevrátiť a nosiť rubom von.

Ako funguje vrstva Next Level Warm a flís? Ľudské telo stráca teplo vedením pri kontakte s chladnejším prostredím a vyžarovaním v infračevenej oblasti vlnových dĺžiek. Šatka H.A.D. Next Level Warm odráža vyžarované teplo naspäť k telu, takže vás vlastne ohrieva a máte pocit väčšieho a tepla ako pri podobných šatkách bez tejto technológie. Za odraz infračerveného žiarenia naspäť sú zodpovedné keramické nanočastice zabudované vo vlákne Thermolite Pro, z ktorého je táto univerzálna multifunkčná šatka vyrobená. Flís obsahuje veľa vzdušných mikro komôrok a je preto veľmi dobrý tepelný izolant. Obe vrstvy spolu tvoria silnú bariéru pre únik tepla.

Šatka okrem toho , že je teplejšia ako bežná multifunkčná šatka, je aj výrazne ľahšia. Navyše má implementovanú antibakteriálnu certifikovanú Bluesign® technológiu, takže nezapácha ani po dlhšom nosení,Vďaka zabudovanému elastanu je šatka elastická vo všetkých smeroch (tzv. 4-way stretch) s výbornou tvarovou pamäťou, takže sa neroztiahne ani po čase nosenia. Navyše je antistatická, čo prispieva k pohodlnosti nosenia a nemusíte sa báť "kopania" keď si šatku nasadzujete alebo vyzliekate. Šatka zároveň veľmi rýchlo schne, takže poskytuje optimálnu reguláciu odvodu vlhkosti.

HAD Next Level Reversible ochráni pred štiplavým mrazom a zároveň poskytuje výborné technické parametre, takže ju môžete použiť aj pri stredne intenzívnych aktivitách.

Vlastnosti

 • Teplá: Dve vrstvy poskytujú efektívnu tepelnú izoláciu.
 • Ľahká: Vďaka použitým funkčným materiálom
 • Elastická 4-Way Power Stretch: Naťahuje sa vo všetkých smeroch s dokonalým návratom do pôvodného tvaru
 • Rýchlejšie schne: Maximálny odvod potu a rýchle schnutie
 • Hygienická: antimikrobiálna úprava vďaka certifikovanej technológii Bluesign®
 • Pohodlnejšia: antistatická úprava pre maximálne pohodlie
 • Vyrobená v Nemecku
 • Materiál: 95% Polyester, 5% Elastan
 • Použitie: chladné, zimné podmienky, na miernu až strednú intenzitu záťaže

Naposledy prezerané

Apollon Pink
-30 %
Zimná šatka H.A.D ® Next Level Reversible s unikátnou THERMOLITE® FAR Infrared technológiou je o poznanie teplejšia a ľahšia. Šatka má sen..
19,57 € 27,95 €
Bez DPH:16,30 €