Katalóg produktov
Your Cart

Multifunkčná šatka BUFF Cutproof [Professional]
Solid Navy

Solid Navy
Professional -52 %
Multifunkčná šatka BUFF Cutproof [Professional]
Solid Navy
Multifunkčná šatka vyrobená z recyklovaného polyesteru a kvalitného vlákna Dyneema® proti porezaniu, navrhnutá na žiadosť bezpečnostných zložiek na ochranu oblasti krku pred porezaním. Vďaka svojej všestrannosti a elasticite možno túto šatku nosiť v..
16,95 €
34,95 €
Bez DPH: 14,13 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Značka: BUFF®
  • MATCH kód: 116082.787.10
Väčšinu objednávok expedujeme do 24 hodín
Viac ako 20.000 položiek skladom

Multifunkčná šatka vyrobená z recyklovaného polyesteru a kvalitného vlákna Dyneema® proti porezaniu, navrhnutá na žiadosť bezpečnostných zložiek na ochranu oblasti krku pred porezaním.

Vďaka svojej všestrannosti a elasticite možno túto šatku nosiť v rôznych polohách, aby sa rozšírila ochranná zóna. Šatka je vyrobená zo 4-smernej ultra strečovej tkanina pre väčšie pohodlie.

Ideálna je pre políciu, vojenský personál, súkromnú bezpečnostnú službu, alebo dokonca aj pre pracovíkov v priemysle, ktorí vyžadujúci ochranu pred ostrými predmetmi v oblasti krku.

V spodnej časti kombinuje recyklovaný polyester (vnútorná a vonkajšia vrstva) s protiporezovou tkaninou Dyneema® (medzivrstva).

Materiál

Dyneema® - je vysoko pokročilé vlákno na báze polyetylénu s ultra vysokou molekulovou hmotnosťou, vďaka čomu je 15-krát pevnejšie ako oceľ. Okrem toho produkt vyrobený pomocou technológie Dyneema® Diamond využíva riešenie z jednej priadze, ktorá je oveľa tenšia ako bežné vlákna – inovovaná tak, aby poskytovala podobnú ochranu proti prerezaniu, bez vystuženia sklenenými, čadičovými alebo oceľovými vláknami.

Zloženie: 60 % recyklovaný polyester, 16 % Dyneema®, 11 % sklo + poťah PTFE, 8 % polyamid, 5 % elastan.

Certifikácia

Produkt certifikovaný ako osobné ochranné prostriedky po získaní typovej certifikácie EÚ podľa nariadenia (EÚ) 2016/425 a v súlade s normami EN ISO 13688:2013

Ochranné odevy – všeobecné požiadavky a s oddielom 3.3 prílohy II nariadenia (EÚ) 2016 /425 (ochrana proti mechanickému poraneniu pomocou odolnosti proti prerazeniu ostrými predmetmi).

Naposledy prezerané

Solid Navy
Professional -52 %
Multifunkčná šatka vyrobená z recyklovaného polyesteru a kvalitného vlákna Dyneema® proti porezaniu, navrhnutá na žiadosť bezpečnostných zložiek na oc..
16,95 € 34,95 €
Bez DPH:14,13 €