Katalóg produktov
Your Cart

Čiapka BUFF LW Merino Wool Hat
Solid Black

Solid Black
Solid Black
Solid Black
Solid Black
Merino
Solid Black
Solid Black
Solid Black
Solid Black
Čiapka BUFF LW Merino Wool Hat
Solid Black
Ľahká čiapka z obľúbeného prírodného materiálu – Merino vlny, ktorá je odolná voči zápachu a predstavuje minimálnu záťaž pre životné prostredie Lightweight Merino Wool Hat je vyrobená z Merino vlny o gramáži 125g/m2 a je ideálna do chladnejšieho letn..
26,95 €
Bez DPH: 22,46 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Značka: BUFF®
  • MATCH kód: 113013.999.10
Väčšinu objednávok expedujeme do 24 hodín
Viac ako 20.000 položiek skladom

Ľahká čiapka z obľúbeného prírodného materiálu – Merino vlny, ktorá je odolná voči zápachu a predstavuje minimálnu záťaž pre životné prostredie

Lightweight Merino Wool Hat je vyrobená z Merino vlny o gramáži 125g/m2 a je ideálna do chladnejšieho letného rána a jarných alebo jesenných dní na každodenné nosenie, horskú turistiku a menej intenzívne športy.

Merino vlna

Merino vlna je povestná najmä svojou vysokou odolnosťou voči zápachu a vysokou hrejivosťou. Je dosť jemná na to, aby neškriabala, ale zároveň je dosť pevná, takže sa používaním neroztrhá. Až vám raz doslúži, môžete ju skompostovať. Merino vlna je jednoducho prírodný funkčný zázrak.

Merino vlna

Prírodný materiál, ktorý nezaťažuje životné prostredie.

Mulesing free Merino - zodpovedný chov ovcí

Merino vlna používaná značkou BUFF® pochádza výhradne zo zodpovedných chovov, kde sa nepoužíva bolestivá praktika známa ako mulesing.

Vlastnosti

  • Gramáž: 125g/m2
  • 100% vlna Merino – prírodný materiál s minimálnym dopadom na životné prostredie
  • Univerzálna veľkosť, ktorá sadne väčšine dospelých
  • Vyrobené v Španielsku

Dolaďte si svoj outfit

Solid Black Solid Black
Merino
Ľahká šatka z obľúbeného prírodného materiálu – Merino vlny, ktorá je odolná voči zápachu a predstavuje minimálnu záťaž pre životné prostredie. Šatka ..
26,95 €
Bez DPH:22,46 €

Naposledy prezerané

Solid Black Solid Black
Merino
Ľahká čiapka z obľúbeného prírodného materiálu – Merino vlny, ktorá je odolná voči zápachu a predstavuje minimálnu záťaž pre životné prostredie Lightw..
26,95 €
Bez DPH:22,46 €