Katalóg produktov
Your Cart

Čiapka DryFlx Hat
R_Blue

R_Blue
R_Blue
R_Blue
R_Blue
-10 %
R_Blue
R_Blue
R_Blue
R_Blue
Čiapka DryFlx Hat
R_Blue
Teplejšia čiapka stvorená špeciálne na beh alebo iné aeróbne aktivity v chladnejšom počasí s ohľadom na bezpečnosť za hmly, šera a zlej viditeľnosti.Čiapka Dryflx je veľmi priedušná, elastická a poskytuje dostatočnú tepelnú izoláciu pre športové ..
20,66 €
22,95 €
Bez DPH: 17,21 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Značka: BUFF®
  • MATCH kód: 118099.707.10

Teplejšia čiapka stvorená špeciálne na beh alebo iné aeróbne aktivity v chladnejšom počasí s ohľadom na bezpečnosť za hmly, šera a zlej viditeľnosti.

Čiapka Dryflx je veľmi priedušná, elastická a poskytuje dostatočnú tepelnú izoláciu pre športové aktivity v chladných dňoch. Nezaskočí ju ani silné horské slnko.


Materiál Buff DRYFLX je tak příjemný, že si ho doopravdy na hlavu nasadí rád každý. Výrobce si navíc dal práci s barevným provedením, které je dostatečně výrazné a bude vidět i na sněhu nebo naopak v temném lese.

- úryvek z recenze šátku Dryflx na stránkách Světa Běhu:Buff DRYFLX – zajistí v zimě tepelný komfort pro vaši hlavu


Reflexné prvky

Dryflx Hat má po celej ploche rozmiestnené reflexné prvky, vďaka ktorým bude dobre vidieť zo všetkých strán aj večer a v noci. Myslite na svoju bezpečnosť – buďte vidieť!Reflexné prvky po celej ploche čiapky.

Buďte vidieť!


Ochrana pred chladom a slnkom

V studenom počasí vás skvele ochráni pred chladom počas intenzívnych aktivít ako je beh, skialpinizmus, horská turistika, alebo jazda na bicykli. Na slnku poskytuje vysokú ochranu pred škodlivým UV žiarením (UPF 50+) a zaistí výborné odparovanie potu.Dryflx Hat: ultraľahká, priedušná, teplá, reflexná - k športu ako stvorená.


Vlastnosti

  • Reflexné prvky po celej ploche čiapky
  • UPF50+ Čiapka poskytuje vysoký stupeň ochrany pred škodlivým UV žiarením.
  • Ultrastretch technológia: čiapka je „naťahovacia“ do všetkých strán, vďaka čomu sa veľmi príjemne nosí.
  • Univerzálna veľkosť. Čiapka dobre sadne väčšine dospelých.
  • Materiály: 47% polyamid, 49% polyester, 4% elastan


BUFF - Dryflx Hat

BUFF - Dryflx Hat

Dolaďte si svoj outfit

R-Blue R-Blue
-10 %
Model: Multifunkčná šatka DryFlx®
Teplejšia šatka vytvorená špeciálne na beh a iné aeróbne aktivity v chladnejšom počasí.Šatka Dryflx je veľmi priedušná, elastická a poskytuje dostat..
19,76 € 21,95 €
Bez DPH:16,46 €

Naposledy prezerané

R_Blue R_Blue
-10 %
Model: Čiapka DryFlx Hat
Teplejšia čiapka stvorená špeciálne na beh alebo iné aeróbne aktivity v chladnejšom počasí s ohľadom na bezpečnosť za hmly, šera a zlej viditeľnosti. ..
20,66 € 22,95 €
Bez DPH:17,21 €