Katalóg produktov
Your Cart

Nákrčník DryFlx Neckwarmer
R-Light Grey

R-Light Grey
R-Light Grey
Vypredané
R-Light Grey
R-Light Grey
Nákrčník DryFlx Neckwarmer
R-Light Grey
Teplejší nákrčník stvorený špeciálne na beh v chladnejšom počasí s ohľadom na bezpečnosť za hmly, šera a zlej viditeľnosti.Nákrčník Dryflx® Neckwarmer je veľmi priedušný, elastický a poskytuje dostatočnú tepelnú izoláciu pre športové aktivity v ..
20,95 €
Bez DPH: 17,46 €
  • Dostupnosť: Vypredané
  • Značka: BUFF®
  • MATCH kód: 118097.933.10

Teplejší nákrčník stvorený špeciálne na beh v chladnejšom počasí s ohľadom na bezpečnosť za hmly, šera a zlej viditeľnosti.

Nákrčník Dryflx® Neckwarmer je veľmi priedušný, elastický a poskytuje dostatočnú tepelnú izoláciu pre športové aktivity v chladných dňoch. Nezaskočí ho ani silné horské slnko.


Materiál BUFF DRYFLX je tak příjemný, že si ho doopravdy na hlavu nasadí rád každý. Výrobce si navíc dal práci s barevným provedením, které je dostatečně výrazné a bude vidět i na sněhu nebo naopak v temném lese.

- úryvok z recenzie šatke z materiálu Dryflx na stránkach Sveta Behu:BUFF DRYFLX – zajistí v zimě tepelný komfort pro vaši hlavu


Reflexné prvky

Dryflx® Neckwarmer má po celej ploche rozmiestnené reflexné prvky, vďaka ktorým bude dobre vidieť zo všetkých strán aj večer a v noci. Chráňte svoje zdravie - buďte vidieť!Reflexné prvky po celej ploche nákrčníku.

Budte vidieť!


Ochrana pred chladom a slnkom

V studenom počasí vás skvele ochráni pred chladom počas intenzívnych aktivít ako je beh, skialpinizmus, horská turistika, alebo jazda na bicykli. Na slnku poskytuje vysokú ochranu pred škodlivým UV žiarením (UPF 50+) a zaistí výborné odparovanie potu, ktorý ochladzuje.Dryflx® Neckwarmer: ultraľahký, priedušný, teplý, s reflexnými prvkami - na šport ako stvorený.


Vlastnosti

  • Reflexné prvky po celej ploche nákrčníku
  • UPF50+ Nákrčník poskytuje vysoký stupeň ochrany pred škodlivým UV žiarením.
  • Ultrastretch technológia: nákrčník je „naťahovací“ do všetkých strán, vďaka čomu sa veľmi príjemne nosí.
  • Univerzálna veľkosť. Nákrčník dobre padne väčšine dospelých.
  • Materiály: 49% polyamid, 47% polyester, 4% elastan
BUFF - Dryflx® Neckwarmer BUFF - Dryflx® Neckwarmer