Katalóg produktov
Your Cart

Thermonet®

Chladné počasie

Intenzívne aktivity

Recyklovaný materiál

4X teplejšia ako Original BUFF

Veľmi teplý a priedušný materiál používaný na multifunkčné šatky, čiapky a kukly. Produkty z ThermoNet sa hodia na beh, skialpy, bežky, horskú turistiku a iné intenzívne aktivity v chladnom počasí.

Vďaka špeciálnemu polyesterovému mikrovláknu vyvinutému v spolupráci s firmou Primaloft je šatka ThermoNet® 4x teplejšia a 4x lepšie ochráni proti vetru, ako klasická šatka Original BUFF. Nasiakavosť a rýchlosť schnutia sú takmer rovnaké.ThermoNet®

Vyvinuté v spolupráci s Primaloft


Šetrný k životnému prostrediu

Na výrobu sa používa 70% materiálu pochádzajúceho z recyklovaných PET fliaš. Thermonet si zachováva svoje vlastnosti po dlhé roky – nežmolkuje sa a farby nevyblednú, takže si nemusíte po pár mesiacoch kupovať novú čiapku alebo šatku.

Recenzie

S používáním tohohle šátku jsem úplně nahradil nošení čepice či kulicha. Zvládne všechno a dobře se drží i v teplotách nad nulou.

- úryvok z recenzie šatky na stránkach Sveta Outdoorucelý článok

Thermonet Buff je zaujímavý materiál, ktorý izoluje lepšie ako bežné mikrovláknové multifunkčné šatky. Za podstatnejšie však považujem, že je menej "prefúkavý", ale pritom priedušný a dobre odvádza pot.

- úryvok z recenzie šatky na stránkach Hiking.skcelý článok