Katalóg produktov
Your Cart

Dryflx®

Dryflx®

Chladné počasie

Intenzívne aktivity

Recyklovaný materiál

Reflexné prvky

Teplejší materiál vytvorený špeciálne na beh a iné intenzívne aktivity v chladnejšom počasí s ohľadom na bezpečnosť počas hmly, šera a zlej viditeľnosti.

Materiál Dryflx® je veľmi priedušný, elastický a poskytuje dostatočnú tepelnú izoláciu na športové aktivity v chladných dňoch. Nezaskočí ho ani silné horské slnko.


Reflexné prvky

Po celej ploche produktov sú rozmiestnené reflexné prvky, vďaka ktorým budete dobre viditeľný zo všetkých strán aj večer aj v noci. Chráňte svoje zdravie – buďte viditeľný!Reflexné prvky po celej ploche produktu.

Buďte viditeľný!


Ochrana pred chladom a slnkom

V studenom počasí vás skvele ochráni pred chladom počas intenzívnych aktivít ako je beh, skialpinizmus, horská turistika, alebo jazda na bicykli. Na slnku poskytuje vysokú ochranu pred škodlivým UV žiarením (UPF 50+) a zaistí výborné odparovanie potu, ktoré vás ochladí, keď sa do toho poriadne opriete.


Recyklované materiály

72% materiálu Dryflx® tvoria recyklované PET fľaše a airbagy z áut. Produkty z Dryflx® si zachovávajú svoje vlastnosti po dlhé roky – nežmolkujú sa a farby nevyblednú, takže si nemusíte po pár mesiacoch používania kupovať nové.Recenzie

Materiál BUFF DRYFLX® je tak příjemný, že si ho doopravdy na hlavu nasadí rád každý. Výrobce si navíc dal práci s barevným provedením, které je dostatečně výrazné a bude vidět i na sněhu nebo naopak v temném lese.

- úryvok z recenzie šatky Dryflx® na stránkach Sveta Behu:
BUFF DRYFLX® – zajistí v zimě tepelný komfort pro vaši hlavu