Katalóg produktov
Your Cart

Čiapka BUFF DryFlx+ Hat
Fuchsia

Fuchsia
Fuchsia
Fuchsia
-10 %
Fuchsia
Fuchsia
Fuchsia
Čiapka BUFF DryFlx+ Hat
Fuchsia
Čiapka Dryflx® + Hat bola vytvorená s jediným cieľom - poskytnúť ochranu pred chladom, ale zároveň umožniť maximálny odvod potu počas intenzívnych aktivít v chladných podmienkach.Vďaka špeciálnemu úpletu je čiapka hrubšia a teplejšia na ušiach a ďa..
29,66 €
32,95 €
Bez DPH: 24,71 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Značka: BUFF®
  • MATCH kód: 121533.502.10
Väčšinu objednávok expedujeme do 24 hodín
Viac ako 20.000 položiek skladom

Čiapka Dryflx® + Hat bola vytvorená s jediným cieľom - poskytnúť ochranu pred chladom, ale zároveň umožniť maximálny odvod potu počas intenzívnych aktivít v chladných podmienkach.

Vďaka špeciálnemu úpletu je čiapka hrubšia a teplejšia na ušiach a ďalších miestach, ktoré ľahko prechladnú. Na čele a oblastiach, kde sa človek viac potí je naopak tenšia a priedušnejšia. To všetko v 100% bezšvovom prevedení, ktoré vás nebude nikde tlačiť ani odierať.


Materiál Buff DRYFLX je tak příjemný, že si ho doopravdy na hlavu nasadí rád každý. Výrobce si navíc dal práci s barevným provedením, které je dostatečně výrazné a bude vidět i na sněhu nebo naopak v temném lese.

- úryvok z recenzie šatky Dryflx na stránkach Sveta Behu:Buff DRYFLX – zajistí v zimě tepelný komfort pro vaši hlavuVlastnosti

  • Žiadne švy.
  • Ultrastretch technológia: čiapka je elastická vo všetkých smeroch, vďaka čomu sa veľmi príjemne nosí.
  • Rýchlo schne
  • 49% polyamid, 47% polyester, 4% elastanDryflx®+ Hat

Naposledy prezerané

Fuchsia Fuchsia
-10 %
Čiapka Dryflx® + Hat bola vytvorená s jediným cieľom - poskytnúť ochranu pred chladom, ale zároveň umožniť maximálny odvod potu počas intenzívnych akt..
29,66 € 32,95 €
Bez DPH:24,71 €