Katalóg produktov
Your Cart

DO MORE NOW

Hlavička

PRE UDRŽATEĽNÝ SVET

Všetko, čo robíme, má dopad. Naše skutky utvárajú svet a každý jednotlivý krok prináša zmenu. Preto sme sa v BUFF® rozhodli ísť ešte ďalej: je čas viacej sa starať, viacej jednať a viacej chrániť. Naši ľudia, naše procesy a naše projekty sú našimi kľúčmi, ktoré nám pomáhajú vytvárať lepší svet.

VIACEJ JEDNAŤ: zodpovesná výroba

Naším cieľom je chrániť to, čo milujeme. Príroda, ľudia a prostredie okolo nás sú naším najväčším pokladom. A budeme ich chrániť akýmkoľvek možným spôsobom. Opätovné použitie, redukcia a recyklácia sú kľúčové princípy nášho výrobného procesu: papier použitý v našom výrobnom procese sa vyrába z novín, zvyšky textilného odpadu sa recyklujú na koberčeky do áut a v roku 2019 sme znovu použili viac ako 8 miliónov plastových fliaš na výrobu veľa našich udržateľných produktov. Sme hrdými členmi koalície Sustainable Apparel Coalition.

VIACEJ SA STARAŤ: komunita

Naši ľudia sú tým, čo nás robí lepšími. Každý človek sa počíta a zachádzať so všetkými s rešpektom je náš záväzok. Preto každý deň pracujeme na zlepšovaní podmienok pre našich pracovníkov a pokračujeme v rozširovaní siete miestnych dodávateľov.

Chceme však pomôcť i tým, ktorí sú ďalej a spolupracujeme s UNICEF Španielsko. BUFF® venuje 2% svojho zisku UNICEFu a prispieva na tri projekty proti COVID-19 a jeho dôsledkom na deti a spoločnosť v najzraniteľnejších krajinách.

VIACEJ CHRÁNIŤ: EKO projekty

Ako spoločnosť máme skvelú príležitosť pomôcť našej planéte s využitím vlastných zdrojov. Sme nesmierne hrdí na aktívnu účasť na ekologických projektoch na ochranu prírody, od miestnych iniciatív po medzinárodné projekty organizované Európskou Asociáciou pre Ochranu Prírody (European Outdoor Conservation Association). Radi aktívne prispievame k ochrane prírody a ideme príkladom iným spoločnostiam. BUFF® je skutočne odhodlaný, aby bol svet lepším miestom.

Ísť príkladom

Používanie recyklovaných materiálov z netkaných textílií, rozšírenie sortimentu produktov z prírodných vlákien a recyklovaných materiálov a zmenšenie veľkosti našich obalov sú naším skromným darčekom pre ekosystém.

Počas uplynulých rokov sme prepracovali naše najznámejšie produkty, takže naše rady z mikrovlákien (napr. šatka ORIGINAL) sú tvorené výhradne z materiálov vyrobených z recyklovaných fliaš.