Katalóg produktov
Your Cart

Čelenka BUFF DryFlx® Headband
Bondi

Bondi
Bondi
-20 %
Bondi
Bondi
Čelenka BUFF DryFlx® Headband
Bondi
Teplejšia čelenka stvorená špeciálne na beh v chladnejšom počasí s ohľadom na bezpečnosť za hmly, šera a zlej viditeľnosti.Čelenka Dryflx® je veľmi priedušná, elastická a poskytuje dostatočnú tepelnú izoláciu pre športové aktivity v chladných dňoc..
15,95 €
19,95 €
Bez DPH: 13,29 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Značka: BUFF®
  • MATCH kód: 118098.863.10
Väčšinu objednávok expedujeme do 24 hodín
Viac ako 20.000 položiek skladom

Teplejšia čelenka stvorená špeciálne na beh v chladnejšom počasí s ohľadom na bezpečnosť za hmly, šera a zlej viditeľnosti.

Čelenka Dryflx® je veľmi priedušná, elastická a poskytuje dostatočnú tepelnú izoláciu pre športové aktivity v chladných dňoch. Nezaskočí ju ani silné horské slnko.


Materiál BUFF DRYFLX je tak příjemný, že si ho doopravdy na hlavu nasadí rád každý. Výrobce si navíc dal práci s barevným provedením, které je dostatečně výrazné a bude vidět i na sněhu nebo naopak v temném lese.

- úryvek z recenze šátku Dryflx na stránkách Světa Běhu:BUFF DRYFLX – zajistí v zimě tepelný komfort pro vaši hlavu


Reflexné prvky

Dryflx® Headband má po celej ploche rozmiestnené reflexné prvky, vďaka ktorým bude dobre vidieť zo všetkých strán aj večer a v noci. Myslite na svoju bezpečnosť - buďte vidieť!Reflexné prvky po celej ploche čelenky.

Buďte vidieť!


Ochrana pred chladom a slnkom

V studenom počasí vás skvele ochráni pred chladom počas intenzívnych aktivít ako je beh, skialpinizmus, bežkovanie alebo horská turistika. Na slnku poskytuje vysokú ochranu pred škodlivým UV žiarením (UPF 50+) a zaistí výborné odparovanie potu, ktorý vás ochladzuje.Dryflx® Headband: ultraľahká, priedušná, teplá, reflexná – k športu ako stvorená.


Vlastnosti

  • Reflexné prvky po celej ploche čelenky
  • UPF50+ Čelenka poskytuje vysoký stupeň ochrany pred škodlivým UV žiarením
  • Ultrastretch technológia: čelenka je „naťahovacia“ do všetkých strán, vďaka čomu sa veľmi príjemne nosí.
  • Univerzálna veľkosť. Čelenka dobre sadne väčšine dospelých.
  • Materiály: 49% polyamid, 47% polyester, 4% elastan
BUFF - Dryflx BUFF - Dryflx

Naposledy prezerané

Bondi Bondi
-20 %
Teplejšia čelenka stvorená špeciálne na beh v chladnejšom počasí s ohľadom na bezpečnosť za hmly, šera a zlej viditeľnosti.Čelenka Dryflx® je veľmi..
15,95 € 19,95 €
Bez DPH:13,29 €