Katalóg produktov
Your Cart

Nákrčník DryFlx+ Neckwarmer
Black

Black
Black
Black
Black
-20 %
Black
Black
Black
Black
Nákrčník DryFlx+ Neckwarmer
Black
Nákrčník Dryflx®+ Neckwarmer je vyrobený z jedného kusu materiálu, skladá sa z troch termálnych zón a skvele padne vďaka ergonomickému tvaru a vysokej elasticite. Vďaka reflexným prvkom budete lepšie viditeľný za zníženej viditeľnosti.Nákrčník j..
31,16 €
38,95 €
Bez DPH: 25,97 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Značka: BUFF®
  • MATCH kód: 121531.999.10

Nákrčník Dryflx®+ Neckwarmer je vyrobený z jedného kusu materiálu, skladá sa z troch termálnych zón a skvele padne vďaka ergonomickému tvaru a vysokej elasticite. Vďaka reflexným prvkom budete lepšie viditeľný za zníženej viditeľnosti.

Nákrčník je extrémne priedušný a udrží vás v teple pri behu v nepriaznivých podmienkach. Na slnku potom poskytuje vynikajúcu ochranu pred UV žiarením.

Objavte nový komfort pri športe v chladných podmienkach.


Reflexné prvky

Dryflx® Neckwarmer má po celej ploche rozmiestnené reflexné prvky, vďaka ktorým bude dobre vidieť zo všetkých strán aj večer a v noci. Chráňte svoje zdravie - buďte vidieť!Reflexné prvky po celej ploche nákrčníku.

Budte vidieť!


Ochrana pred chladom a slnkom

V studenom počasí vás skvele ochráni pred chladom počas intenzívnych aktivít ako je beh, skialpinizmus, horská turistika, alebo jazda na bicykli. Na slnku poskytuje vysokú ochranu pred škodlivým UV žiarením (UPF 50+) a zaistí výborné odparovanie potu, ktorý ochladzuje.Dryflx®+: 3 termálné zóny, ultraľahký, priedušný, teplý, s reflexnými prvkami - na šport ako stvorený.


Vlastnosti

  • Reflexné prvky po celej ploche nákrčníku
  • UPF50+ Nákrčník poskytuje vysoký stupeň ochrany pred škodlivým UV žiarením.
  • Ultrastretch technológia: nákrčník je „naťahovací“ do všetkých strán, vďaka čomu sa veľmi príjemne nosí.
  • Univerzálna veľkosť. Nákrčník dobre padne väčšine dospelých.
  • Materiály: 49% polyamid, 47% polyester, 4% elastan


Naposledy prezerané

Black Black
-20 %
Model: Nákrčník DryFlx+ Neckwarmer
Nákrčník Dryflx®+ Neckwarmer je vyrobený z jedného kusu materiálu, skladá sa z troch termálnych zón a skvele padne vďaka ergonomickému tvaru a vysokej..
31,16 € 38,95 €
Bez DPH:25,97 €