Katalóg produktov
Your Cart

Kukla DryFlx+ Balaclava
Black

Black
Black
Black
Black
Black
Black
Black
-10 %
Black
Black
Black
Black
Black
Black
Black
Kukla DryFlx+ Balaclava
Black
Kukla Dryflx®+ Balaclava bola vytvorená s jediným cieľom – poskytnúť ochranu pred chladom, ale zároveň umožniť maximálny a rýchly odvod potu a to aj pri nízkej teplote.Vďaka špeciálnemu úpletu je kukla hrubšia a teplejšia na ušiach a ďalších na..
44,96 €
49,95 €
Bez DPH: 37,46 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Značka: BUFF®
  • MATCH kód: 121534.999.10

Kukla Dryflx®+ Balaclava bola vytvorená s jediným cieľom – poskytnúť ochranu pred chladom, ale zároveň umožniť maximálny a rýchly odvod potu a to aj pri nízkej teplote.

Vďaka špeciálnemu úpletu je kukla hrubšia a teplejšia na ušiach a ďalších na chlad citlivých miestach. Na čele a oblastiach, kde sa človek viac potí je naopak materiál tenší. To všetko v 100% bezšvovom prevedení, ktoré vás nebude tlačiť pod prilbou.


Materiál Buff DRYFLX je tak příjemný, že si ho doopravdy na hlavu nasadí rád každý. Výrobce si navíc dal práci s barevným provedením, které je dostatečně výrazné a bude vidět i na sněhu nebo naopak v temném lese.

- úryvok z recenzie šatky Dryflx na stránkach Sveta Behu:Buff DRYFLX – zajistí v zimě tepelný komfort pro vaši hlavu


Reflexné prvky

Dryflx®+ Balaclava má po celej ploche rozmiestnené reflexné prvky, vďaka ktorým budete dobre viditeľný zo všetkých strán aj večer a v noci. Myslite na svoju bezpečnosť – buďte vidieť!Reflexné prvky po celej ploche kukly.

Buďte vidieť!


Ochrana pred slnkom

Kukla zachytí 98% škodlivého UV žiarenia (UPF 50+) a spoľahlivo ochráni hlavu a krk pred silným slnečným žiarením v zimných horách.Dryflx: ultraľahký, priedušný, teplý, reflexný - k športu ako stvorený.


Vlastnosti

  • Reflexné prvky po celej ploche.
  • Žiadne švy.
  • UPF50+ Kukla poskytuje vysoký stupeň ochrany pred škodlivým UV žiarením.
  • Ultrastretch technológia: kukla je elastická vo všetkých smeroch, vďaka čomu sa veľmi príjemne nosí.
  • Rýchlo schne.
  • 49% polyamid, 47% polyester, 4% elastanDryflx®+ Balaclava Dryflx®+ Balaclava

Naposledy prezerané

Black Black
-10 %
Model: Kukla DryFlx+ Balaclava
Kukla Dryflx®+ Balaclava bola vytvorená s jediným cieľom – poskytnúť ochranu pred chladom, ale zároveň umožniť maximálny a rýchly odvod potu a to aj ..
44,96 € 49,95 €
Bez DPH:37,46 €